http://www.defter.com.tr/  ve http://defteristan.com sitelerimizde satışa sunulan deffter, krafton, defterce ve Jiwal Markalı ürünlerimizin tamamı firmamızın garantisi altındadır.


İADE ŞARTLARI:
Üretim hatasından kaynaklanan her ürün şartsız olarak geri iade alınmaktadır. Bu tür bir durumdan kaynaklanan iadelerde kargo bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. Böyle bir ürün ile karşılaşıldığı taktirde firmamızı telefonla aramak veya E-posta yoluyla bilgilendirmeniz gerekmektedir.

  • Üretimden ya da sevkiyattan kaynaklı sorun olmadıkça ürün iademiz yoktur
  • Satın almış olduğunuz ürünlerimizi teslim tarihinden itibaren 7 gün içerisinde kullanmadan, amabalajını ve kutusunu tahrip etmeden, ürünün tekrar kullanılabilirliğini etkilemeden faturası ile birlikte iade edebilirsiniz. Aksi durumlar söz konusu olduğu taktirde ürün iadesi gerçekleşmemektedir.
  • Ürün iadesinde, aksi belirtilmedikçe kargo gönderi bedelini siparişi veren kişi ödemekle yükümlüdür.
  • İade sonucu olarak yapılacak geri ödeme, iade ürünün tarafımıza tesliminden itibaren, kredi kartı ise banka prosüdürlerine bağlı olarak en geç 1 ay içerisinde, havale ödemelerinde ise en geç 1 hafta içerisinde yapılacaktır.

  • Ödemesi yapılmış ürünün iptali söz konusu olduğunda; varolan telefon numarasıyla veya E-posta yoluyla tarafımıza ulaşılarak, iptal talebinde bulunulur


www.defter.com.tr ve www.defteristan.com sitemizden alışveriş yapan tüm müşterilerimiz yukarıda yazılı olan Garanti ve İade Şartlarını kabul etmiş sayılır.